2013 m. birželio 24 d., pirmadienisPack, unpack, repeat.

Kiek laiko jums reikia susiruošti į kelionę? Man- apytiksliai dešimties minučių. Susipakuoti drabužius įvairiems orams ir progoms, keletą porų batų, mergaitiškus niekučius ir svarbius daiktus. Prisiekiu: dešimt minučių.
Deja, šiandien vargstu nuo pat ryto. 
Ar įsivaizduojat, kiek daiktų reikia dviems mėnesiams ne namuose? Pusės kambario! Net neturiu tiek lagaminų, jau nekalbant apie tai, kaip viską sugrūsiu į mašiną.
Rytoj išsikraustau į Palangą parduoti vasaros. Nesu tikra, kaip man seksis ir negarantuoju, kad tikrai parduosiu. Net nežinau, ar noriu. Bet trauktis jau nėra kur, todėl šiandien vis pašniurkščiodama rankioju iš visų kampų savo gyvenimą ir bandau jį kažkur sutalpinti. Ir negali būti kalbos apie tai, kad kažko reikia atsisakyt.


Šiandien labai trumpai. Gaila, kad neturiu ką papasakoti- paskutiniu metu intensyviai vasarojau. 

Rūpinkitės savim ir aplankykit mane Palangoj!

  • Dienos daina- Safe and Sound; ir fonui You Make Me Feel Good
  • Ir atsiminkit: whether you see your glass half- empty or half-full it doesn't matter.You did NOT pour enough wine into your glass. Start over.
Iki (tikiuosi greito) pasimatymo! **

2013 m. birželio 8 d., šeštadienis

Dark Paradise

Praėjo dar tik savaitė vasaros, bet aš niekaip negaliu atsikratyti jausmo, kad visas šitas gėris baigsis, dorai dar nė neprasidėjęs. Gal šiaip paranoja, o gal kraupaus vis dar besitęsiančio savaitgalio padarinys. Vienintelis geras dalykas- rytoj laukia kelionė į Palangą, nors juokingai trumpa, bet svarbiausia- įkvėpti ramybės, kuri manęs absoliučiai nelanko Kaune.
Kažkaip keistai man viskas nesiseka, vėl jaučiuosi skaudžiai vieniša, nors visiškai neturėčiau. Nuolat dėl kažko nerimauju ir net nesu tikra, dėl ko. Ir bjauriausia dalis: nors vienatvė dabar jau tikrai įgriso, negaliu sulaukti, kol išvažiuosiu visai vasarai. Atrodo, kad mano vieta- Viduramžiuose, kur žmonės mėgaudavosi kančia. Ir tai man net neatrodo nenormalu. 
Bet yra kaip yra, vėl lieju ašaras ten, kur jų nereikėtų rodyti.

Skubu keisti temą ir jums pasigirti, kad šią savaitę lankiausi Lanos Del Rey koncerte. Net nežinau, nuo ko pradėti pasakoti. Turbūt visi yra girdėję apie jos žalingus įpročius, karjerą, kurią jai nupirko turtingas tėvelis, visiškai nevykusį balsą ir kitus dalykus, kurie minimi kiekvienam straipsny. Labiausiai man patinka faktas, kad ją išmetė iš mokyklos už narkotikų ir alkoholio vartojimą. Keturiolikos metų.
Koncerto pradžioje Lana džiaugėsi, kad žiūrovų tiek daug ir sakė, jog jai smagu visus matyti po keleto metų. Mano žiniomis, Lietuvoje ji nėra buvusi, bet kam nepasitaiko nežinoti, kokioje šalyje esi? Iš tikrųjų tai ne toks čia baisus dalykas- kai persėdinėji iš vieno lėktuvo į kitą, ko gero, tikrai susimaišai, kur išlipai šį kartą.
Muzikantai buvo tikrai labai aukšto lygio, bet turbūt grojo per greitai, nes vieną kitą kartą Lana keliomis eilutėmis atsiliko nuo muzikos. Vėl: o kam nepasitaiko?

Kitas mane labai nustebinęs dalykas tas, kad nuotraukose ji dažniausiai atrodo tikrai gerai, o realybėje- visiškai kitaip. Netgi žinant fotošopo galimybes. Šiaip man patinka jos įvaizdis ir keistoki veido bruožai. Nesu nusiteikusi net prieš smarkiai botulinu perpildytas lūpas. Na, nebūčiau nusiteikusi, jei tas botulinas netrukdytų jai kalbėti. Ir šiaip- ir dainuojant, ir kalbant, net šypsantis jos veidas atrodo kažkoks be emocijų. Nežinau, kiek plastinių operacijų jai atlikta (gal ne tiek ir daug), bet kad atlikta, tai akivaizdu.
Ir paskutinė įžvalga- kartu su mama pasitarusios nusprendėm, kad Lana vakarienei buvo kažko negero pauosčiusi. Paskutinį kartą: kam gi nepasitaiko?

Nepaisant visų šių dalykų, koncertas tikrai buvo vertas kiekvienos sekundės ir kiekvieno cento. Neįtikėtinas jausmas pamatyti žmogų, kurio dainos nuolat sukasi kažkur šalia.
Apskritai tai mane žavi Lanos stilius, kurio su niekuo nesumaišysi. Mano akim ji labai įdomiai derina senamadiškumą su stilingu modernu: ir pati taip atrodo ir elgiasi, ir dainos tokios, lyg būtų iš kito laikmečio. Labai įstrigo sakinys kažkuriame iš internetinių laikraščių, jog Lana vadinama ,,gangsta Nancy Sinatra". Taiklu.
Nuotraukos iš delfi.lt, alfa.lt, 15min.lt

Baisiai apgailestauju, kad negaliu pasidalinti filmuota medžiaga- ne mano kompiuteriui toks išbandymas. Be to, ir blogger sistema paskutiniu metu veikia apgailėtinai. Tiek to. Tiesiog daug kas klausė, ar ji tikrai negali dainuoti gyvai. Tai atsakau: tikrai gali!


Iki greito!